• Znak drogowy zakazu B-36

Znak drogowy - zakaz zatrzymywania się

Znak B-36 stosuje się w celu wyeliminowania zatrzymania się na tych odcinkach drogi, na których nawet chwilowe unieruchomienie pojazdu może spowodować pogorszenie płynności ruchu, zmniejszenie przepustowości i wzrost zagrożenia bezpieczeństwa ruchu oraz w pobliżu obiektów specjalnych, np. banki, obiekty MON, itp.

Zakaz zatrzymywania czyli znak B-36 to jedno z najczęściej spotykanych oznaczeń. Informuje o całkowitym wyłączeniu danego odcinka drogi lub chodnika z możliwości zatrzymywania się. Obowiązuje przez całą dobę.

Opis techniczny znaku

Oferujemy znak B-36 wykonany na profilu podwójnie giętym na całym obwodzie. Metalowy znak drogowy B-36 posiada odpowiednio zagięte krawędzie i zaokrąglone rogi. Jest całkowicie bezpieczny w użytkowaniu oraz w montażu.

Opcjonalnie istnieje możliwość zastosowania folii odblaskowej, która znacząco podnosi widoczność znaku na drodze.

Znak jest zaginany w sposób maszynowy. Nie posiada żadnych ostrych krawędzi.

W zależności od miejsca ustawienia znaku, oferujemy możliwość wyboru rozmiaru: 40 cm, 60 cm, 80 cm, 90 cm i 100 cm.

Znak zakaz postoju bez strzałki naszej produkcji cechuje bardzo duża wytrzymałość oraz doskonała widoczność. 

Oferujemy sprzedaż detaliczną i hurtową. Znak zakazu postoju, sklep internetowy oferuje błyskawiczną realizację zamówień i atrakcyjne ceny. 

Konserwacja znaku B-36 polega na okresowym usuwaniu kurzu i zabrudzeń. Znak należy umyć wodą z dodatkiem płynu do mycia naczyń, przy użyciu szmatki. Nie należy stosować ostrych szczotek ani agresywnych środków myjących.

Napisz recenzję

Notatka: HTML niedozwolony!
    Negatywna           Pozytywna

Znak drogowy zakazu B-36

  • Model: B-36
  • Dostępność: W magazynie
  • 71,34PLN

  • Cena netto: 58,00PLN

Dostępne opcje