Zapory drogowe

Funkcjonalne oraz łatwe w montażu zapory drogowe wykorzystywane są do odpowiedniego skierowania ruchu oraz efektywnego ostrzegania kierowców o zmianach w jego przepływie. Spełniają niezbędne wymogi architektoniczne. Są doskonale widoczne nawet z dużej odległości i skutecznie ostrzegają kierowców przed brakiem możliwości przejazdu na danym obszarze. Stosowane są do oznakowania jezdni, szczególnie podczas przeprowadzania robót drogowych.

Separatory tego typu wyprodukowane zostały z profili z utwardzonego UPVC zapory U-3 (U-53) oraz U-20 (U-51). Dzięki temu są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz zmienne warunki atmosferyczne. Są bardzo stabilne dzięki swojej solidnej konstrukcji, proste w montażu i demontażu. Niewielka waga umożliwia bezproblemowy transport. Możliwa jest także dowolna konfiguracja zapór, w zależności od konkretnych warunków panujących na jezdni.

Do oklejenia zapór drogowych i blokad parkingowych wykorzystano trwałą folię odblaskową gwarantującą odpowiednią widoczność, nawet w trudnych warunkach pogodowych. W ofercie dostępne są również niezbędne do ich ustawienia stojaki, które zapewniają separatorom odpowiednią stabilność. Podczas ich ustawiania należy zwrócić uwagę na to, by nie ograniczały ruchu na pasie nieobjętym robotami, a także nie ograniczały widoczności uczestnikom ruchu.


Porówanie produktu (0)


Blokada parkingowa

Blokada parkingowa

Blokada parkingowaMo..

295,20PLN Cena netto: 240,00PLN

Blokada Parkingowa M

Blokada Parkingowa M

Składane blokady par..

590,40PLN Cena netto: 480,00PLN

Stojak metalowy do zapór drogowych

Stojak metalowy do zapór drogowych

Stojak metalowy d..

79,95PLN Cena netto: 65,00PLN

Zapora Drogowa Kierunkowa U 3

Zapora Drogowa Kierunkowa U 3

Zapora Drogowa Kieru..

338,25PLN Cena netto: 275,00PLN

Zapora Drogowa U 20

Zapora Drogowa U 20

Zapora Drogowa U 20Z..

202,95PLN Cena netto: 165,00PLN