Wykonanie oznakowania poziomego

Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego odnosi ona nie tylko do doskonalenia techniki jazdy lecz także do elementów czynnych i biernych infrastruktury drogowej. Poza produkcją i sprzedażą elementów bezpieczeństwa drogowego, oferujemy Państwu szereg usług, związanych z jego wykonaniem w tym malowanie oznakowania poziomego.

Oznakowanie poziome

Oznakowanie poziome może być montowane mechanicznie, klejone oraz malowane ręcznie lub maszynowo. Malowanie linii i pasów drogowych, malowanie stref wyłączonych z ruchu oraz malowanie parkingów wykonujemy przy wykorzystaniu malowarek najnowszej technologii. Dzięki temu pasy malowane na powierzchni cechuje wysoka precyzja oraz trwałość.

Profesjonalne malowarki pozwalają wykonać precyzyjne linie ciągłe, szerokie, podwójne i przerywane. Prace ręczne dotyczą natomiast małych powierzchni i pojedynczych elementów, jak malowanie pasów drogowych, stref z ograniczeniem parkowania (miejsca dla niepełnosprawnych, rodzin z dziećmi, służb), malowanie kopert na parkingu. Do tych prac wykorzystujemy znormalizowane szablony i szybkoschnące farby akrylowe na bazie rozpuszczalników, posiadające świadectwa dopuszczenia do stosowania w drogownictwie.

Realizując zlecenia malowania oznakowania poziomego, gwarantujemy wysoką jakość oraz zachowanie wszelkich norm bezpieczeństwa.


Porówanie produktu (0)


Malowanie miejsc parkingowych

Malowanie miejsc parkingowych

Malowanie miejsc ..

61,50PLN Cena netto: 50,00PLN

Malowanie pasów drogowych

Malowanie pasów drogowych

Malowanie pasów d..

22,14PLN Cena netto: 18,00PLN

Inne elementy oznakowania poziomego

Dla naszych Klientów realizujemy także produkcję i usługi montażowe azyli dla pieszych, progów zwalniających czy elementów krawężnikowych z tworzyw sztucznych.

Nie tylko drogi

Realizowane przez naszą firmę prace nie ograniczają się jednak tylko do ruchu drogowego. Kwestie bezpiecznej organizacji dotyczą także ruchu kołowego w zakładach przemysłowych, obiektach magazynowych czy nabrzeżach portowych. Oferujemy Państwu malowanie linii na halach, terenach wewnętrznych firm, placach składowych.

Na każdym etapie kontaktów z naszą Firmą, zapewniamy Państwu doradztwo w zakresie produktów i usług.