• Blokada Parkingowa M

Składane blokady parkingowe typu motyl

Mocowana do podłoża za pomocą kotew stalowych. Dzięki dużej podstawie wyjątkowo stabilna. W tylnej części wyposażona w odboje gumowe, dzięki którym stabilnie leży na podłożu. Wyposażona w dolnej części w zamek typu YALE lub bolec do kłódki - zależnie od modelu.

Wysokość: 810 mm
Szerokość: 580 mm
Sposób zamykania: wkładka z kluczykiem lub kłódka

Odpowiednie zabezpieczenie miejsca parkingowego przed postojem nieupoważnionych pojazdów to inwestycja wskazana niemalże przy każdym z miejskich parkingów i prywatnych miejsc postojowych.

Składane blokady parkingowe typu motyl sprawdzą się zarówno na osiedlach mieszkaniowych, jak i w przestrzeni publicznej. Dostępne w naszym sklepie skuteczne zabezpieczenia miejsc parkingowych są zamykane na kluczyk lub kłódkę oraz pozwalają na łatwą obsługę niezależnie od warunków pogodowych.

Odpowiednio wykonane trwałe elementy konstrukcji sprawiają, że oferowane blokady parkingowe charakteryzują się wysoką wytrzymałością. Odpowiednie oznakowanie kolorystyczne, dobrze widoczne w każdych warunkach. Szczególnie łatwy montaż umożliwia samodzielne i stabilne zainstalowanie blokady zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

Napisz recenzję

Notatka: HTML niedozwolony!
    Negatywna           Pozytywna

Blokada Parkingowa M

  • Model: Blokada parkingowa M
  • Dostępność: W magazynie
  • 332,10PLN

  • Cena netto: 270,00PLN