Montaż progów zwalniających

Szybkość montażu: około 10 mb. na godzinę. Czas montażu zależy od rodzaju nawierzchni.

Montaż progów na drogach wewnętrznych.

Cena dotyczy montażu 1 mb progu.

Progi zwalniające to jeden z podstawowych elementów infrastruktury drogowej, który ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa, wymuszenie na kierowcach zmniejszenia prędkości oraz określonego zachowania na danym odcinku drogi. Jest to popularne rozwiązanie stosowane niedaleko szkół, miejsc o dużym nasileniu ruchu pieszego, a także na drogach osiedlowych, gdzie również jest to ważny element bezpieczeństwa.

Gdzie mogą być montowane progi zwalniające?

Decyzja o montażu progów zwalniających jest podejmowana przez zarządcę drogi. Jest to o tyle istotne, że zapis ten powoduje, że progi zwalniające mogą być montowane na drogach gminnych, powiatowych, osiedlowych, prywatnych czyli na przykład na terenie zakładów czy firmy. W celu montażu progu zwalniającego najlepiej zwrócić się do specjalistów z tej dziedziny, bowiem usługa wykonana przez doświadczonych techników gwarantuje, że powierzchnia będzie odpowiednio przygotowana. Warto pamiętać, że usługa montażu gwarantuje wytrzymałość oraz trwałość całej konstrukcji.

Jakie są wymagania do montażu progu zwalniającego?

Działamy przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu, który pozwala na precyzyjne i dokładne osadzenie na wyznaczonym miejscu progu zwalniającego. Progi zwalniające mogą być montowane na asfalcie, kostce brukowej oraz betonie. Najważniejsze, żeby była to płaska, równa powierzchnia.

Napisz recenzję

Notatka: HTML niedozwolony!
    Negatywna           Pozytywna

Montaż progów zwalniających

  • Model: Montaż progów zwalniających.
  • Dostępność: W magazynie
  • 79,95PLN

  • Cena netto: 65,00PLN