• Montaż azyli

Azyle dla pieszych - montaż

Montaż znaków drogowych, elementów prefabrykowanych - azyli (wysepek) dla pieszych.

Szybkość montażu: około 10 m kw. na godzinę.

Czas montażu: zależy od natężenia ruchu na drodze, gdzie wykonywane są prace.

Cena: dotyczy montażu 1 m2 azyli.

Azyle to niewielkie wyspy wykonane z prefabrykowanego tworzywa sztucznego montowane w pobliżu przejść dla pieszych. Są znakomicie widoczne przez kierowców, dzięki czemu znacząco wzrasta bezpieczeństwo na drodze.

Dodatkowo powodują zwężenie drogi, a tym samym wymuszają na kierowcach zmniejszenie prędkości. Co więcej uniemożliwiają wyprzedzanie na danym odcinku. Azyle dla pieszych odgrywają niezwykle ważną rolę w miejscach uczęszczanych przez dzieci i osoby starsze.

Oferujemy kompleksowy montaż azyli dla pieszych w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapewniamy sprawdzony i solidny sposób montażu oraz precyzję wykonania w każdym detalu.

Zastosowanie różnych rodzajów elementów pozwala nam dowolnie formować kształt i wielkości wyspy. Konstrukcja azylu pozwala na wielokrotny montaż oraz demontaż. Dzięki zastosowaniu systemu stopek w dolnej części wyspy zapewniamy idealne dopasowanie poszczególnych elementów do podłoża. 

Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości mas chemoutwardzalnych, nasze azyle zachowują swoją pierwotną kolorystykę przez bardzo długi czas. Dzięki licznym elementom odblaskowym, azyle są doskonale widoczne z dużej odległości zarówno w dzień jak i w nocy, również podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Napisz recenzję

Notatka: HTML niedozwolony!
    Negatywna           Pozytywna

Montaż azyli

  • Model: Montaż azyli dla pieszych
  • Dostępność: W magazynie
  • 141,45PLN

  • Cena netto: 115,00PLN