Przenośna sygnalizacja świetlna do prowadzenia robót drogowych

Sygnalizatory są zasilane 12 V DC z akumulatorów. Zestaw sygnalizatorów zawiera w komplecie wózek z masztami do do transportu sygnalizatorów. Sygnalizatory występują w opcji dwu lub trzykomorowej. Średnica komór wynosi 200 mm lub 300 mm.

Przenośna sygnalizacja świetlna przydaje się we wszystkich tych miejscach, w których potrzebne są wysokiej klasy elementy do kierowania ruchem wahadłowym. Jest zgodna z obowiązującymi przepisami, a do dyspozycji oddajemy sygnalizacje dwukomorowe oraz trzykomorowe. Sygnalizacja zapewnia wyraźne światło nawet w przypadku nieco ograniczonej widoczności. Jest stosowana przy przeszkodach (stałych i tymczasowych).

Sygnalizacja ostrzegawcza zwiększa bezpieczeństwo ruchu drogowego i pełni funkcję informacyjną. Oferujemy modele działające automatycznie, na podstawie wyliczonego czasu światła czerwonego oraz zielonego. Intensywne światło sprawia, że nie ma problemów z rozpoznawaniem kolorów i przestrzeganiem obowiązujących przepisów. Zaletą jest też swobodna kontrola napięcia i łatwe przechowywanie.

Napisz recenzję

Notatka: HTML niedozwolony!
    Negatywna           Pozytywna

Przenośna Sygnalizacja Świetlna

  • Model: Przenośna Sygnalizacja Świetlna
  • Dostępność: W magazynie
  • 7 134,00PLN

  • Cena netto: 5 800,00PLN